· Ceník poskytovaných služeb ·

Šikovná pomocná ruka se hodí vždy na úklid, žehlení, praní, údržbu zahrady či domu, doprovod k lékaři, rozvoz nákupů.

POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB PRO RODINU A DOMÁCNOST
Naše služby se vždy vyznačují vysokou úrovní respektu a vzájemné důvěry.

Ceník služeb

Kdykoliv zaplatíte za naše služby, vždy dostanete účtenku s podrobnostmi o dané zakázce. Upozorňujeme, že nejsme plátci DPH. 


První půlhodina práce - cena 175 kč.

U provedené práce bude fakturována každá započatá půlhodina pro jednoho zaměstnance. Tato cena se může změnit v případě dvou nebo více zaměstnanců a bude zejména záviset na náročnosti zakázky.

Doprava ke klientovi (bez) poplatku z dostupné vzdálenosti do 10 km, nebo dle uvedeného ceníku (zde). Konzultace na přání zákazníka můžeme řešit i v místě zakázky.

Nabízíme klientovi osobní doprovod při krátkých i dlouhodobých pobytech např. v lázních atd. Neváhejte nás informovat.

V cenách není započítán nákup vybavení potřebného k výkonu práce nebo spotřební materiál. Tyto položky vždy se zákazníkem konzultujeme. Pokud je třeba nakoupit speciální materiál, nebo vybavení výlučně pro danou zakázku, je nutné k ceně započítat i čas strávený s touto činností včetně cestovného.


(v pracovní dny )

Cena za služby je 350 českých korun za hodinu.

(o víkendech, ve svátcích, v noci) 

Cena o víkendech je 400 českých korun za hodinu.

Orientační cenu za poptávanou službu Vám rádi sdělíme telefonicky.

U našich služeb se neprovádí sociální šetření tj. jsou k dispozici komukoliv „bez zbytečného odkladu“.

SENIOR DOZOR - Vícedenní program pro seniory

Rádi bychom Vám představili náš program „společnost seniorům“ — SENIOR DOZOR, kdy budeme trávit čas u klienta v jeho vlastním domácím prostředí (několik dní až týden) a staneme se jeho vítaným společníkem! S tímto programem chceme zvýšit kvalitu života osamělým seniorům a pomoci jim tak získat životní rovnováhu. Rádi bychom jim nabídli účast, kterou nemohou využívat jinde (z jakéhokoliv důvodu) a to tak, že jim nabídneme služby přímo u nich doma. Snažíme se jim ukazovat cestu k aktivnímu a zdravému stárnutí a nabízet kvalitní, zajímavý a vhodný program. Chceme našim klientům zprostředkovat radost ze společných zážitků a podpořit tak jejich sebeúctu. Užívejte si života naplno se zajištěním bezpečí a jistoty!

Program 24h

SENIOR DOZOR ❤️

ℹ - Cena programu závisí na náročnosti, vzdálenosti a délce pobytu (individuálně).

Vícedenní aktivita přímo v domácnosti klienta, kdy naše pracovnice v domácnosti s klientem přespává (cca. 2 -7 dní).

Garantujeme zajištění fyzického pohodlí a také vstřícný přístup personálu. Při plánování služby hledáme smysluplné aktivity, které jsou příjemné a přirozené.

Klientům pomůžeme setrvat ve své domácnosti i v době, když nejsou zcela soběstační a jsou nějakým způsobem závislí na cizí pomoci.

Maximální délka jednoho pobytu v kuse je 7 dní a 6 nocí - asistentka musí mít kompletní zázemí vč. sociálního zařízení, stravy atp.

Vyčkejte, až dojde k potvrzení z naší strany, kdy bude uzavřena smlouva o smlouvě budoucí.

SENIOR DOZOR

Pozor❗Chceme, abyste věděli, že naše služby nenahrazují nepřetržité sociální a zdravotní služby, lékařský dozor nebo ošetřování (péče). Určitá osamělost ke stáří patří, a proto naši zaměstnanci nemohou nahradit přirozené vztahy s rodinou, blízkými a přáteli či úplně zabránit pocitům osamělosti. Pokud to bude třeba, přivoláme lékaře nebo záchrannou službu. Abychom mohli optimálně a smysluplně plánovat způsob a rozsah programu, potřebujeme znát údaje ze života klienta. 

Dokumenty ke stažení:

Nechceme nic tajit, a tak všem klientům poskytujeme nepřetržitý přístup k informačním materiálům s cílem je v klidu prostudovat. Pro otevření / čtení PDF souborů je potřeba mít nainstalovaný software (program), který je umí otevřít. Pokud budete potřebovat další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Víme, že spoluvytváříme tvář našeho oboru. Proto vždy dbáme o transparentnost veškerých postupů a klademe důraz na zodpovědné a čestné jednání v nejlepším zájmu klienta.

Klikněte na soubor ke stažení

Víme, že spoluvytváříme tvář našeho oboru. Proto vždy dbáme o transparentnost veškerých postupů a klademe důraz na zodpovědné a čestné jednání v nejlepším zájmu klienta.

Klikněte na soubor ke stažení

Víme, že spoluvytváříme tvář našeho oboru. Proto vždy dbáme o transparentnost veškerých postupů a klademe důraz na zodpovědné a čestné jednání v nejlepším zájmu klienta.

Klikněte na soubor ke stažení

   Jak Vám můžeme ulehčit život

Pro maximální pohodlí našich klientů (při pochůzkách, nebo přepravě automobilem) nabízíme možnost BEZPLATNÉHO používání firemních kompenzačních a zdravotnických pomůcek např. invalidní vozíky se sedátkem, invalidní chodítka, berle nebo francouzské hole, podavače, nákupní tašky a další pomůcky...

Důležité upozornění: vyhrazujeme si právo ukončit, nebo pozastavit probíhající zakázky z důvodu nemoci, osobní nebo jiné nenadálé události. Domluvíme se na nejvhodnějším řešení.

SAZBA ZA POUŽÍVÁNÍ SILNIČNÍCH MOTOROVÝCH VOZIDEL

Přeprava k lékaři a zpět soukromým nebo firemním vozidlem, přeprava volně loženého nákladu včetně objemnějších nákupů s výnosem.


(v pracovní dny )

Cena za kilometr je 15 českých korun včetně řidiče.

(o víkendech, ve svátcích, v noci) 

Cena za kilometr o víkendu je 20 českých korun včetně řidiče.

Vlastníme (ŘP) (A,B,C,D,BE,CE,DE,T) všech skupin a celkem 27 LET bez jediné nehody. 

Konečná cena vždy záleží na konkrétní jízdě a je měřena palubním počítačem popřípadě GPS. Věříme, že s námi budete spokojeni.

Ceník služeb

Cena je účtována v sazbě za 1 kilometr. Vyhrazujeme si právo na změnu cen a to i bez předchozího písemného či jiným způsobem vydaného oznámení např. s přihlédnutím ke konkrétním potřebám osob, skupin či jednotlivců. Změna bude dohodnuta individuálně.

POZOR! NEJSME TAXISLUŽBA!

Senior doprava je zaměřena na přepravu osob za libovolným účelem, kteří tuto službu potřebují. 

Poskytovaná služba „silniční motorová doprava“ je živností koncesovanou a musíme splňovat předepsanou odbornou způsobilost č. 278/2008 Sb.

Služba NENÍ financována z veřejných zdrojů, rozpočtu (EU), ze strany státu či sponzorů.

Ceny jsou orientační, zvláště po neočekáváné době rostoucích cen pohonných hmot.

Cena včetně řidiče a asistenci při odbavení.

V případě potřeby je možné vzít s sebou naše invalidní vozíky, chodítka a jiné podpůrné prostředky, které vlastníme zcela ZDARMA!

Nabízíme služby v oblasti malé autodopravy. Donáška zboží a výnos do patra - ZDARMA.

Čekací doba 1 hod., 150 Kč /řidič vozidla. Možný příplatek za doprovod k lékaři 1 hod., 200 Kč.

Jak to funguje? - Podívejte se na obrázek (klikněte zde)

Mapa

PŘEPRAVA SENIORŮ A ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝCH OSOB:

INDIVIDUÁLNÍ PŘEPRAVA SENIORŮ A ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝCH OSOB za libovolným účelem (i o víkendech) je připravena naše zákazníky dopravit kamkoli. Navíc s sebou můžeme vzít jakoukoliv Vaši kompenzační pomůcku, libovolný náklad nebo naše firemní pomůcky, které platit vůbec nemusíte - k službě je půjčíme zadarmo. Cena pro seniory zůstává v rozumné výši od 15 km/kilometr. Cena se stanoví vždy individuálně dle náročnosti požadavků klienta, doby přepravy (SO, NE, Svátky) a vzdálenosti. V závislosti na vašem rozhodnutí (náročnosti práce) je možnost vzít s sebou osobní asistentku (pečovatelku), která zároveň bude Vaší průvodkyní k lékaři nebo do nemocnice atd.

Nezapomeňte na možnost bezbariérového přesunu z auta na Vámi požadované místo. Máme pro Vás připravené naše invalidní vozíky i chodítka a mnoho dalšího. Při pochůzkách se s námi budete cítit komfortně a hlavně bezpečně. Pomocí vozíčku (nebo chodítka) Vás dopravíme pohodlně od auta až ke dveřím ordinace. Všechny pomůcky jsme pořídili za účelem zkvalitnění našich přepravních služeb. 

Příspěvek na péči

V zákoně o sociálních službách existuje institut “příspěvku na péči“, o který si může požádat řada osob. Příspěvek je určen na pomoc s běžnými každodenními činnostmi, které žadatel obtížně zvládá nebo nezvládá bez dopomoci druhé osoby v případech, kdy je její sociální situace taková, že si placenou pomoc druhé osoby nemůžete dovolit. Díky příspěvku si můžete dovolit výpomoc zvenčí např. vyřizování nákupů, pomoc při ošetřování, doprovod při návštěvách u lékaře, ale i řadu dalších činností. V životě seniora může taková péče hrát zásadní roli, protože může odvrátit nutnost přesunu do pobytového zařízení a prodlužuje období soběstačnosti.

Nejčastější případ:

Senior spokojeně bydlí ve svém obydlí, a už jen s řadou běžných činností potřebuje pomoc druhé osoby (oblékání, příprava stravy, hygiena, volnočasové činnosti, pochůzky atd.) a jeho sociální situace je taková, že si "placenou pomoc" druhé osoby nemůže dovolit (např. pobírá nízký důchod). V takových případech lze využít terénní pečovatelskou službu a uhradit ji z příspěvku na péči.

Jak požádat o příspěvek na péči?

O příspěvek na péči může požádat osoba, která potřebuje pomoci, ale i životní partner seniora, který pomoc s péčí potřebuje. Díky příspěvku si mohou dovolit výpomoc zvenčí (vyřizování nákupů, pomoc při ošetřování, doprovod při návštěvách u lékaře, ale i řadu dalších činností). Žádost se podává na kontaktním pracovišti krajské pobočky Úřadu práce ČR, v místě trvalého pobytu žadatele o příspěvek.


Proč nejsme v registru poskytovatelů sociálních služeb?


Sociální služby jsou součástí systému sociální péče (pomoci) a mají specifický charakter z důvodu jejich využívání sociálně potřebnými občany. Dotace jsou jedním z podstatných zdrojů financování na podporu poskytování sociálních služeb. Požadavek dostupnosti sociálních služeb však zcela nekoresponduje s finanční a systémovou podporou (za podmínek stanoveným zákonem) jejich vzniku a fungování. Systém je založen na vysoké míře centrální regulace a poskytovatelé sociálních služeb jsou závislí na poskytnutí dotací ze státního rozpočtu, u nichž nevzniká právní nárok na jejich přiznání. Výhra nad systémem je každodenní hrdinství - záleží na konkrétní situaci.

Financování sociálních služeb je velice náročné a ovlivňované řadou faktorů, např. strukturou osídlení, socio-demografickou situací v dané lokalitě, personálním zabezpečením služby, rozdílnou vybaveností jednotlivých území sociálními službami, velikostí jednotlivých sídel, stavem budov určených pro sociální služby apod. Z výše uvedených důvodů (* Pomáháme srdíčkem nejsou registrováni jako poskytovatelé sociálních služeb) aktuálně neposkytujeme tyto sociální služby. Hlavní příčinou této skutečnosti je nevyhovující a zastaralý systém financování sociálních služeb, protože dlouhodobá ekonomická udržitelnost (za stávajících podmínek) není příliš udržitelná.

Důležité upozornění. – Nejsme poskytovatelé sociálních a zdravotních služeb, v případě potřeby vyhledejte adekvátního poskytovatele. Můžete se na nás obrátit i v situaci, kterou osobně prožíváte jako tíživou a nepříjemnou, a kterou se Vám nedaří řešit vlastními silami. Společně se pokusíme najít organizaci či odborníky, kteří Vám následně mohou pomoci.

U nás jste v nejlepších rukou a vždy o Vás bude stoprocentně postaráno

Jsme Vám připravení podat pomocnou ruku!
Zpět na domovskou stránku.