Nabídka služeb
Podpora a zastoupení
Děláme radost dětem
Vše pro domov a zahradu
Pomocné činnosti

Staráme se o bezpečnost Vašich osobních věcí, co nám síly stačí.


 Přesto je několik věcí, které byste měli vědět předtím, než se vydáme na cestu!

 Klikněte zde pro více informací.

Naše společnost (Srdíčkem.cz) nenese odpovědnost za ztráty, škody, výdaje či nároky, jež mohou vzniknout v souvislosti s poskytováním služeb (včetně opominutí) při výkonu služby. Při běžných pochůzkách nebo úkonech (mimo své obydlí) chraňte své cennosti před ztrátou, zapomenutím či krádeží. Pokud budete mít s sebou větší obnos peněz, telefon nebo jinou cennost, informujte našeho doprovodného pracovníka, který tyto věci (na Vaše přání) může u sebe dočasně uschovat. Při ztrátě nebo odcizení Vašich osobních věcí (při výkonu služby, ihned po výkonu) se neprodleně ozvěte na naše telefonní číslo a pokusíme se společně nalézt ztracené věci vlastními silami, nebo událost nahlásíme na příslušné oddělení Policie České republiky, kde bude vyhotoven úřední záznam. Nahlášení krádeže dokladů nebo ztráty rozhodně neodkládejte. Uvědomte si, že občanské, řidičské či jiné podobné doklady obsahují Vaše osobní údaje a v krajním případě může dojít k jejich zneužití. Osoba, která se Vašeho dokladu zmocní, ho může použít například při sjednávání půjčky nebo zneužít při páchání jiné trestné činnosti. Pokud tedy Váš doklad nebude nahlášený jako ztracený případně odcizený, můžete se dostat do značných nepříjemností. Děkujeme za pochopení.

Víte, že...? 

Náš jednoduchý seznam by měl nabídnout konkrétní obsluhované lokality zejm. místně příslušné obce. Vše je zde přehledně uspořádáno. Pro více informací klikněte na záložku MÍSTA. 

Učíme se příběhem a snažíme se vytvářet hodnoty, které budou splňovat všechna Vaše přání! Naším posláním je pomáhat v domácnosti, kdy pomůžeme lidem usnadnit běžné denní činnosti. Jsme tým nadšených lidí, kteří pracují na svém snu pomáhat druhým. Vše, co děláme, děláme s láskou a péčí a víme, že i ta nejmenší maličkost výrazně ovlivní kvalitu života. Každý dobrý skutek vyžaduje odvahu, a proto jsme vděční za Vaši důvěru a podporu!

Něco pro Vás máme! 

Zde máte možnost stáhnout aktuální leták přímo do Vašeho počítače. 

Stáhněte si tento leták do svého počítače nebo chytrého mobilního telefonu, a mějte tak všechny informace neustále při ruce, nebo si jej snadno vytiskněte z pohodlí domova.

Pomoc při každodenních činnostech Běžný úklid a údržba domácnosti Senior doprava za libovolným účelem Drobná autodoprava s výnosem do patra Pravidelné nákupy potravin, lihovin, zákusků atd. Dovoz nebo donáška oběda, vyzvednutí léků a receptů Pomoc s listovními zásilkami a jejich následné podání Dovoz i s doprovodem k lékaři, na poštu, do lékárny atd. Příležitostné krátkodobé hlídání dětí Hlídání zvířat, pomoc s venčením psů Péče o zahrádku, péče o trávník, živý plot a stromy Služby hodinového manžela, jednoduché pomocné práce Přesuny nábytku nebo spotřebičů, manipulační práce Odborné poradenství při nákupech, dovoz a montáž Zapojení a zprovoznění elektroniky, spotřební zboží apod.
O RADOSTI ze života
Zpět na domovskou stránku.