Poskytování doplňkových služeb

Jsme velice rádi, že můžeme nabízet doplňkové služby, které nás velice baví. Každý z nás má jiné ambice a cíle, resp. schopnosti, znalosti, dovednosti a snažíme se Vaši představu zrealizovat přesně podle individuálních požadavků. Navrhujeme důmyslné kreativní nápady a analyzujeme kapacitní proveditelnost zakázky. Chceme Vám předat špičkový výsledek naší práce, včas a podle plánu.

Poskytování doplňkových služeb  

POSKYTUJEME VEŠKERÉ PŘEPRAVNÍ SLUŽBY MENŠÍHO CHARAKTERU, VÝNOS DO PATRA, SLUŽBY NA PŘÁNÍ

NABÍZÍME ŠIKOVNÉHO POMOCNÍKA NA DROBNÉ PRÁCE NEBO JEDNODUCHÉ OPRAVY, KONZULTACE, SESTAVENÍ NOVÉHO NÁBYTKU, ODVOZ STARÉHO NÁBYTKU, ATD.

DOPROVOD A PŘEPRAVU OBČANŮM, KTEŘÍ JI OPRAVDU POTŘEBUJÍ (NEMOHOUCÍ LIDÉ, SENIOŘI, MAMINKY)

OSOBNÍ ASISTENCE PŘI NÁKUPU JAKÉHOKOLI ZBOŽÍ, OKAMŽITÁ POMOC S PŘEVOZEM DOMŮ, VÝNOS DO PATRA, VYBALENÍ, NASTAVENÍ, ZAPOJENÍ A ZPROVOZNĚNÍ

SLUŽBY V OBLASTI AUDIOVIZUÁLNÍ TVORBY, DIGITÁLNÍ A GRAFICKÁ TVORBA, ILUSTRACE, FOCENÍ A NATÁČENÍ, RETUŠOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, KOLÁŽE, STŘÍHÁNÍ, ATD.

ZKUŠENOSTI V OBORU SPOTŘEBNÍ ELEKTRONIKY, TELEVIZORŮ, CERTIFIKACE POČÍTAČOVÉHO TECHNIKA, DIAGNOSTIKA, ZAPOJENÍ, OPRAVY, INSTALACE, SERVIS SLABOPROUDÝCH ZAŘÍZENÍ, INTERNETOVÉ A SÍŤOVÉ ZAPOJENÍ, TELEFONY A KOMUNIKACE, ZNALOST HERNÍCH KONZOLÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ, WI-FI, ROUTERY, ATD.

Smluvní cena – tato cena závisí čistě na dohodě obou smluvních stran dle rozsahu, časové náročnosti a náročnosti zakázky. Hodinovou zúčtovací sazbou se rozumí ostatní poskytované služby mimo uvedených doplňkových služeb, s ohledem na povahu, obtížnost, časovou náročnost. Více informací na telefonním čísle 730 136 366. Na Vaše dotazy rádi odpovíme!

POSKYTOVÁNÍ GRAFICKÝCH SLUŽEB (pouze home office)


Cena je účtována (orientačně) za hodinu práce - cca 500 - 2500,- Kč/h. 


Poskytujeme služby webdesignera, grafika, digitálního tvůrce již od roku 2008. Zaměřujeme se na vizuální komunikaci a design. Ke své práci používáme špičkovou techniku a nákladný software. Celková cena grafických prací je stanovena individuálně, s ohledem na rozsah, náročnost a termín dodání požadovaných služeb.

Uvedená cena je vždy orientační a slouží k vytvoření předběžné cenové kalkulace. Konečná cena je stanovena až po seznámení s konkrétními požadavky zákazníka. Cenu může dále výrazně ovlivnit kvalita dodaných předloh, náročnost grafických prací, náklady na pořízení grafických podkladů atd. Podkladem pro uzavření smlouvy o dílo je nabídka zhotovitele.