Jsme Pomáháme srdíčkem!
Naším posláním je pomáhat v domácnosti i mimo ni, kdy pomůžeme lidem usnadnit běžné denní činnosti. Díky našim službám budete znovu prožívat důstojný a kvalitní život a opětovně si své srdíčko zaplňovat hřejivým pocitem tepla a štěstí.

Nejkrásnější je vždy vzpomínka psaná od srdce s příjemnými lidmi, kteří ji s láskou tvoří. Jsme firma rodinného typu se zaměřením na služby pro spokojený a klidný domov. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu poskytovaných služeb, díky kterým budete mít své úkoly uspořádány pěkně pod jednou střechou. Cílíme na vzájemné sdílení resp. poskytování služeb pro naše smluvní partnery, přednášky pro seniory, návštěvy v domovech, konzultace a komunikace, která povede k rozvoji unikátních služeb v naší lokalitě. Pocházíme z okolí Konstantinových Lázní a cestujeme na celém území Plzeňského kraje např. město Plzeň, Stříbro, Mariánské Lázně, Tachov atd. Zajišťujeme realizaci zakázek u klientů doma či na jiném domluveném místě v předem domluvených termínech. Vyzkoušejte si naše služby a přesvědčte se o našich kvalitách. 

KVALIFIKAČNÍ PŘEDPOKLADY

Koncese

KE STAŽENÍ

Mapové podklady společnosti Pomáháme srdíčkem ve formátu JPG.

Upozornění: Tato mapa je majetkem firmy Pomáháme srdíčkem. Obsahuje schématické zobrazení silniční sítě se základní ukázkou obsluhovaných měst s různými aktivními body zájmu. Klikněte na mapku pro stažení.

Mapka ke stažení

Podklady firemní identity (Oficiální logo srdíčkem.cz) ve formátu PNG.

Upozornění: Logo je majetkem firmy Pomáháme srdíčkem, a pokud není uvedeno jinak, nesmí být nijak upravováno či kombinováno s jinými obrazovými materiály.  Každé užití našeho loga na Vašem propagačním materiálu musí být předem schváleno. 

Logo ke stažení

 Informační média a služby

Sledujte naše sociální sítě

Pro spoustu lidí jsou sociální sítě jednoznačně nejrozšířenějším způsobem komunikace. Česká republika má na prvním místě Facebook, který se řadí mezi evropskou špičku služeb tohoto typu a my nemůžeme chybět. Mnozí z vás jistě zaregistrovali náš Facebook, ale protože chceme oslovit co nejvíce klientů, rozhodli jsme se i pro Instagram. Postupně zde budeme představovat projekty, na kterých pracujeme či pracovat začínáme, a sdílet naše další aktivity, skrze které bychom chtěli realizovat vlastní nápady. Věříme, že dokážeme potenciál těchto sítí ještě dále rozvinout ve prospěch našeho povolání pomáhat druhým! Aktuální informace naleznete na našich sociálních sítích.


 Co je to Facebook?

Facebook (Americká společnost Meta Platforms) je nejnavštěvovanější sociální sít na Internetu. Sociální síť je online služba, která registrovaným členům umožňuje vzájemně komunikovat, sdílet informace, posílat si obsah a společně být součástí různých online aktivit. Uživatelé sociálních sítí spolu mohou nejen komunikovat, ale i veřejně (či částečně veřejně) sdílet různé informace, videa, obrázky, fotografie a nespočet dalších činností.

 Co je to WhatsApp?

Služba WhatsApp začala jako alternativa k SMS zprávám. WhatsApp je zcela zdarma a nabízí jednoduché, bezpečné a spolehlivé fungování hovorů a posílání zpráv, dostupné na telefonech po celém světě. WhatsApp Messenger je navíc oblíbený komunikační nástroj po celém světě resp. kvalitní a dostupná aplikace umožňující výměnu zpráv a multimediálních souborů mezi vlastníky smartphonů pomocí internetu. Kromě textových zpráv uživatelé si mohou navzájem zasílat obrázky, videosoubory, audiosoubory a polohu na mapě. Komunikujte s námi ON-LINE!

Pošlete společnosti Pomáháme srdíčkem zprávu přes WhatsApp.

Pošlete společnosti Pomáháme srdíčkem zprávu přes WhatsApp.                                            http://wa.me/420734444159

 Sledujte nás na sítích

Chcete být s námi více ve spojení, číst o zajímavých tématech a novinkách? Budete se moci zúčastnit našich speciálních akcí a soutěží, získáte více informací o naší společnosti a také zajímavosti ze života firmy. Na Facebooku pravidelně přidáváme důležité a zajímavé informace, novinky v nabídce, fotky i reklamní předměty. Můžete nám zde taky pokládat libovolné dotazy, které rádi zodpovíme. Chtěli bychom taktéž nabízet reklamní předměty a dárky s naším propagačním potiskem a dárkové předměty vycházející z firemní kultury. Přidejte si nás mezi své oblíbené stránky, ať Vám žádná důležitá informace již neunikne!

Sledujte nás na sítích!

Partneři projektu - Pomáháme srdíčkem

Projekt s tak ambiciózními cíli, jakým je Pomáháme srdíčkem by nemohl vyvíjet své aktivity bez spolupráce s partnery, kteří pomáhají aktivity projektu financovat, vytvářet a posouvat. Partneři našeho společného projektu "Pomáháme srdíčkem" jsou:

Michaleus Design Ltd.

Jsme Michaleus Design Ltd. a motivace je pro nás výzvou, abychom vytvářeli něco, co tu předtím nebylo. 

Domov s úsměvem

Od starostí k radosti, s úsměvem a lehkostí aneb službičky pro všechny lidičky.

Spolehlivá, laskavá 

a profesionální pomoc.

Poradkyně na Vaší cestě životem.

Pár slov o projektu

Jsme ojedinělá firma v severovýchodní části okresu Tachov zaměřená na služby tohoto druhu tj. komplexní služby v našem podání představují kompletní servis, který poskytujeme našim zákazníkům — 24 hodin denně 7 dní v týdnu 365 dnů v roce. Naše důvěra „v náš projekt“ není pouze slovo, ale klíčový faktor, který může přispět k udržitelnosti severovýchodní části Plzeňského kraje. Pomáháme v méně příznivé oblasti v mikroregionu Konstantinolázeňsko, který je zemědělskou oblastí s vyšším podílem osob v poproduktivním věku a nízkou hustotou zalidnění. Současný stav infrastruktury odpovídá venkovskému až rekreačnímu charakteru obcí. V odlehlejších částech kraje je roztroušena řada malých obcí s velice špatnou dopravní obslužností. V minulosti zde bylo minimum průmyslu a většina zaměstnaných působila v zemědělství. Lidé zde žijící disponují nižšími finančními prostředky. Jako jedni z mála se snažíme najít určitý cíl, který má vést ke zlepšení společenského uplatnění ve snaze o zkvalitnění života obyvatelům a návštěvníkům našeho krásného regionu. Cítíme hlubokou vděčnost a pokoru, ale zároveň víme, že děláme tak úžasnou a potřebnou věc, která pomáhá našim klientům zvládat náročné situace. V neposlední řadě bychom také rádi zmínili, že všichni máme odbornou způsobilost pro pracovní činnost v sociálních službách MPSV č. A2019/1216. Děkujeme Vám a budeme se na Vás těšit. Tým P. S.

Pomáháme, kde je potřeba
Firma nepobírající dotace!
Pomáháme srdíčkem (O RADOSTI ze života)